Thor: Ragnarok – Zobacz ciężki trening Chrisa Hemswortha do roli!

Kilka dni temu fani przygód Thora mogli zobaczyć pierwsze zdjęcia z tegorocznego widowiska Thor: Ragnarok. Każdy na pewno zwrócił uwagę na dość krótko ścięte włosy tytułowego bohatera i wiecznie nienaganną sylwetkę. Jednak by za każdym razem ekranowy Bóg mógł tak wyglądać, jego odtwórca Chris Hemsworth wkłada w to dużo ciężkiej pracy. Teraz dzięki filmikowi umieszczonemu przez aktora na Instagramie, możecie zobaczyć intensywne treningi Hemswortha ze swoim trenerem, Lukiem Zocchi:


Zobacz również: Thor: Ragnarok – solidna porcja nowych zdjęć!

Opis fabuły: W filmie Thor: Ragnarok, Thor więziony jest w odległym zakątku uniwersum, gdzie nie ma dostępu do swojego młota, Mjolnira. Bohater staje do walki z czasem, gdzie stawką jest uratowanie Asgardu przed nadchodzącym Ragnarokiem – zagładą jego rodzinnego świata i cywilizacji Asgardu, który znajduje się pod panowaniem bezlitosnej bogini, zwanej Hela. Jednakże aby osiągnąć swój cel, bohater musi wpierw przetrwać śmiertelnie niebezpieczny turniej gladiatorów, podczas którego stanie do walki na przeciwko byłego sojusznika i członka Avengers – Niesamowitego Hulka!

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cimberbatch (Doktor Strange).

RagnarokFot. Materiały PrasoweFot. Materiały Prasowe

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło Instagram / Ilustracja wprowadzenia: hellomagazine.com

Redaktor
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?