DC Extended Universe – nowe informacje o nadchodzących filmach Warner Bros. Pictures

Forum Reddit to kopalnia informacji czasem prawdziwych, a czasem zupełnie zmyśłonych. Ostatnio pojawiła się na nim informacja odnosząca się do premier filmów wchodzących w skład DC Extended Universe. Wszystkie poniższe informacje pochodzą z domniemanego wycieku i należy traktować je w pierwszej kolejności jako plotki, a w drugiej jako potencjalne spoilery dla nadchodzących produkcji Warner Bros. Pictures, opartych o komiksy wydawnictwa DC Comics.

  • Budżet Wonder Woman to oko 125 milionów dolarów. Studio jest z zadowolone z filmu i tego, jak został przyjęty na pierwszych pokazach próbnych. Rzekomo odbywają się już rozmowy na temat potencjalnego sequela.
  • Zwiastun Ligi Sprawiedliwości najprawdopodobniej zadebiutuje w kwietniu i wyświetlany będzie przed seansami Szybkich i Wściekłych 8. Wytwórnia planuje również wypuszczenie pierwszego fragmentu filmu przed pokazami filmu Król Artur: Legenda miecza, tak jak to było praktykowane przy trylogii o Mrocznym Rycerzu w reżyserii Christophera Nolana.
  • W filmie Aquaman pojawi się postać Dr. Stephena Shina. Studio poszukuje aktora odpowiedniego do tej roli.
  • Brainiac będzie głównym przeciwnikiem Supermana w filmie Człowiek ze stali 2. Fabułę do filmu mają opracować Geoff Johns i Zack Snyder. Premiera planowana jest na 1 listopada 2019 roku.
  • Doug Liman wyreżyseruje film Justice League Dark, jednak w obecnej chwili nie jest on priorytetem dla wytwórni.
  • Gotham City Sirens w reżyserii Davida Ayera ma zadebiutować na ekranach kin w lutym 2019 roku.
  • The Flash zawita na ekrany kin dopiero w 2020 roku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać, które z powyższych wiadomość się sprawdzą, a które są po prostu zwykłymi plotkami.

Źródło: Screengeek.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?