• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Artysta koncepcyjny Ed Natividad stworzył na potrzeby filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości kilka prac, które odrzucono lub ostatecznie wykorzystano w obrazie. Jednym z zatwierdzonych projektów był kij, który wraz ze zniszczonym kostiumem Robina, mogliśmy zobaczyć w krótkiej scenie, kiedy Bruce Wayne zastanawiał się nad swoimi działaniami. Jednak, najciekawszym okazuje się być projekt trójzęba należącego do Aquamana, który opierał się na odrzuconych propozycjach broni pomocnika Batmana. Dla fanów uniwersum DC interesujące mogą wydać się zmiany, jakie przeszedł oręż superbohatera, by przybrać ostateczną formę.

Zobacz również: Aquaman - Jason Momoa o scenariuszu i reinterpretacji tytułowego bohatera

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, który będzie tworzył film na podstawie scenariusza Willa Bealla. W filmie wystąpią Jason Mamoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willem  Dafoe jako Nuidis Vulko, Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta i prawdopodobnie Nicole Kidman jako Atlanna, matka głównego bohatera. Krótkie Cameo może zaliczyć Dwayne Johnson jako Black Adam.

Aquaman staffFot. Heroic Hollywood

Aquaman staff2Fot. Heroic Hollywood

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.