Advertisement

Obcy: Przymierze – reżyser dementuje pogłoski o matce Ripley!

Ridley Scott, reżyser filmu Obcy: Przymierze, zdementował pogłoski o relacji, jaką miałoby łączyć Daniels (graną w filmie przez Katherine Waterston), a Ripley – postać znaną z poprzednich części tej serii, w którą wcieliła się Sigourney Weaver. Mówiono, że wtedy nowa postać kobieca będzie matką Ripley. Mimo odrzucenia tych spekulacji, dla wielu fanów mogłaby to być propozycja łącząca w dość zgrabny sposób poprzednie części z nowym filmem. Udzielając krótkiej wypowiedzi dla Movie Web podczas SXSW Film Festival, Ridley Scott przyznał, że pomysł o takiej relacji mógł pojawić się dużo wcześniej, jednak Daniels jest „po prostu sobą”. Waterston, goszcząca także na tym panelu, zapytała tylko: „kto w ogóle zaczął to gówno?”.

Zobacz również: Obcy: Przymierze – przywitajcie się z syntetycznym Walterem!

Opis dystrybutora filmu (kino): Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza

Obsada widowiska: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija), Michael Fassbender (Makbet), James Franco (127 godzin) i Noomi Rapace (Czas zemsty).

Plakat filmu Obcy: Przymierze

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Jej reżyserem jest z kolei Ridley Scott. Polska premiera obrazu została przewidziana na 19 maja 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?