• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Minęło już kilka lat odkąd Simon Pegg i Nick Frost wystąpili razem w filmie. Ten duet, w połączeniu z reżyserem Edgarem Wrightem, dał nam świetną trylogię Cornetto, w skład której wchodziły takie produkcje, jak Wysyp żywych trupów, Hot Fuzz - Ostre psy i To już jest koniec. Fani od czterech lat czekają na kolejny film, w którym będą mogli zobaczyć na ekranie wspomnianą dwójkę aktorów. Z pomocą śpieszy nam portal JoBlo, który przeprowadził niedawno wywiad z Nickiem Frostem, w którym aktor zdradził, iż pracują z Peggiem nad nowym projektem.

Simon i ja pracujemy nad czymś. Chcemy, żeby to było coś specjalnego. Praca wre, a więcej informacji postaramy się zdradzić w dalszej części tego roku.

Jednak po chwili język mu się nieco rozwiązał.

Myślę, że moglibyśmy zrobić jakiś film science-fiction. Coś o łowcach duchów, albo komedię o potworach. Dwóch facetów i jedna dziewczyna, coś w stylu Z archiwum X, jednak nie podlegaliby żadnym rządowym instytucjom.

O porozumieniu z Simonem Peggiem, Frost wypowiada się w ten sposób.

Nie jesteśmy jak Judd Apatow, czy J.J. Abrams, więc ciągle są ludzie, którzy powiedzą "Chciałbym to zobaczyć". Każdy ma swoją robotę do zrobienia i opinię na dany temat. Zawsze gdy piszę do Simona, to wiem czego się spodziewać w odpowiedzi na moje pytanie - "Co ty do cholery możesz wiedzieć?". Im jesteśmy starsi, tym lepiej się dogadujemy.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy w nowy projekt Pegga i Frosta wmieszany jest Edgar Wright i czy projekt okaże się filmem kinowym, czy serialem telewizyjnym. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Źródło: Joblo.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.