Hugh Jackman pomoże wybrać nowego Wolverine’a!

Występ w Loganie jest ostatnim dla Hugh Jackmana w roli mutanta Wolverine’a. Po 17 latach aktor odkłada na wieszak szpony z adamantium, aby zająć się innymi projektami. Rezygnacja Jackmana to też koniec pewnego rozdziału w kinie superbohaterskim. Mieliśmy bowiem kilku odtwórców Batmana, Spider-Mana, Supermana czy Hulka, a Wolverinem zawsze był Hugh Jackman.

old man logan

Zobacz również: Kim jest Caliban? Historia antybohatera #6

Wiele osób zastanawia się co dalej z tą postacią. Czy wytwórnia 20th Century Fox da jej nieco odsapnąć i skupi się na innych bohaterach, do których posiada prawa autorskie –  tego nie wiemy. Wiemy za to, że Jackman ma mieć dużo do powiedzenia przy ewentualnym obsadzeniu nowego aktora w roli Jamesa Howletta. Taką informację zdradził jeden z producentów, Simon Kinberg, który od lat związany jest z serią produkcji o X-Menach.

W tym momencie nawet nie myślimy o recastingu Wolverine’a. Wszyscy trzymaliśmy kciuki, żeby Logan spodobał się widzom i na tym skupialiśmy uwagę. Mówiąc szczerze, to nie wyobrażam sobie teraz kogoś innego w tej roli. Jednak jeśli kiedyś nadejdzie taki dzień, że będziemy musieli kogoś wybrać, to Hugh zdecydowanie będzie miał w tej kwestii dużo do powiedzenia.

Z wypowiedzi Hugh Jackmana wynika, że aktork nie ma problemu z tym, że ktoś w przyszłości przejmie jego rolę. W jednym z wywiadów w żartobliwym tonie zasugerował nawet jednego z bollywoodzkich gwiazdorów – Shah Rukh Khana.

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: CinemaBlend / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?