• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Poniższy news może zawierać spoilery z dotychczasowych filmów, wchodzących w skład DC Extended Universe!

Wszyscy zaznajomieni z dotychczasowymi filmami wchodzącymi w skład DC Extended Universe wiedzą, że Superman nie żyje. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, aby wytwórnia Warner Bros. Pictures i powołane przez nią DC Films, planowali kontynuację przygód Człowieka ze stali, z 2013 roku. Już w zeszłym roku dochodziły do nas informacje o potencjalnym sequelu tej produkcji, co nawet potwierdził menedżer Henry’ego Cavilla, odtwórcy tytułowej roli.

henry cavill man of steel 2 superman soloFot. Materiały prasowe

Zobacz również: Inhumans - nowe zdjęcia z planu. Pierwsze spojrzenie na Crystal

Portal Collider donosi, jakoby Matthew Vaughn, miał objąć stanowisko reżysera Człowieka ze stali 2. Według Collidera, Warner podjął już pierwsze kroki, mające nakłonić twórcę do współpracy. Nawet jeśli Voughn nie zgodzi się wyreżyserować sequela Człowieka ze stali, to wytwórnia nadal będzie chciała go na stołku reżyserskim któregoś z filmów DC Extended Universe. Portal informuje też, że Voughn nie rozpoczął jeszcze bezpośrednich rozmów z Warnerem, więc żadna współpraca może nie dojść do skutku.

Matthew Voughn swoimi dotychczasowymi filmami udowodnił, że zna się na tworzeniu ekranizacji komiksów. Reżyser ten ma w dorobku świetnie przyjęte komiksowe produkcje: Kick Ass, X-Men: Pierwsza klasa i Kingsman: Tajne służby, a jeszcze w tym roku na ekrany kin wejdzie Kingsman: Złoty krąg. W 2010 roku twórca wspomniał, że Warner Bros. już kiedyś rozmawiało z nim i Markiem Millarem na temat Supermana i stworzenia jego filmowych przygód. Sądząc po jego wypowiedzi, można stwierdzić, że rozumie tę postać i wiedziałby w jakim kierunku pójść, tworząc film.

Myślę, że jedną z rzeczy, jakich nie powinno robić się z Supermanem, to nadawanie mu poważnego tonu i robienia kolejnego filmu w stylu Mroczny Rycerz Powstaje. Superman kojarzy się z kolorem i radością, przynajmniej tak to wygląda dla mnie.

Ten komentarz ma już blisko 7 lat, jednak idealnie opisuje film o Supermania, jakiego w tym momencie, po premierze Człowieka ze stali i Batman v Superman, potrzebuje wytwórnia Warner Bros. Pictures i całe DC Extended Universe. Pozostaje nam trzymać kciuki i wyczekiwać na dalsze informacje.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Nicko · 8 miesięcy temu
    Ciekawy byłby to kontrast... poważny MoS, ciężki BvS, SS ciężko określić jakie i nagle wesoły Supek :D. Co te DC i WB? :D. Reboot uniwersum potrzebny od zaraz

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.