• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jordan Vogt-Roberts, reżyser najnowszego filmu z wielką małpą w roli głównej, czyli Kong: Wyspa Czaszkima świadomość, że wielu ludzi z miłą chęcią ogląda produkcje o monstrualnych potworach. Jego najnowsze dzieło okazało się nie lada sukcesem, więc myśli on nad potencjalnym spinoffem filmu o King Kongu. Tym razem jednak jego głównym bohaterem byłby Marlow, świetnie zagrany przez Johna C. Reilly'ego. UWAGA! W dalszej części tekstu mogą znajdować się spoilery z filmu Kong: Wyspa Czaszki!

Marlow pojawił się na nieznanej wyspie 30 lat przed wydarzeniami z właściwej akcji filmu. Spędził tam większą część swojego życia obcując z tubylcami oraz poznając naturę Konga i wszelakich potworów grasujących na owej ziemii. W jednym z wywiadów Vogt-Roberts, że chciałby ujrzeć film przedstawiający owe 30 lat z życia postaci, w którą wciela się Reilly:

Ludzie są za***iście podekscytowani na myśl zobaczenia walki Konga z Godzillą oraz innymi stworami. Ja natomiast stale żartuję, że osobiście wolałbym stworzyć film o skromnym budżecie 30 milionów dolarów, opowiadający losy młodego Marlowa na wyspie. Byłaby to dziwaczna potworna komedia, w której on oraz jego towarzysz Gunpei graliby pierwsze skrzypce. 

Kong: Skull IslandFot. mat. prasowe

Pomysł nie wydaje się głupi, zważywszy na fakt, że to właśnie Marlow był jednym z najjaśniejszych punktów produkcji. Czy taki projekt miałby szanse wypalić? Kto wie...

Zobacz również: Kong: Wyspa Czaszki - przedpremierowa recenzja widowiska Warner Bros. Pictures

Udajmy się w powrotną podróż do tajemniczej i niebezpiecznej wyspy będącej domem Króla Małp. Nowy film o przygodach rzeczonej bestii podąża śladami zespołu badaczy, (ich dowódcą jest postać odgrywana przez Toma Hiddlestona), którzy zapuszczają się w najbardziej zdradliwe i pierwotne ostępy wyspy, w celu odnalezienia brata lidera ekspedycji i mitycznego serum, konfrontując się po drodze z niezwykłymi stworzeniami.

Gwiazdami produkcji są: wspomniany Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham i Toby Kebbell.

Obraz Kong: Wyspa Czaszki wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa i Maxa Borensteina. John Jashni, Thomas Tull i Mary Parent zajęli się produkcją dzieła. Ponadto warto dodać, że wytwórnia Legendary obiecała, iż przedstawiona przez nich historia będzie honorowała fundamenty istniejącej tradycji King Konga, jednakże jej akcja zostanie osadzona w zupełnie odrębnej linii czasowej.

Kong: Wyspa Czaszki miał swoją premierę 10 marca.

Za udział w seansie dziękujemy:

https://www.cinema-city.pl/loga/logo_cc2.gif

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.