• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wraz z wkroczeniem Disneya do świata Gwiezdnych Wojen wielu fanów gwiezdnej sagi miało wiele obaw, czy magia tego uniwersum nie zostanie stracona. Obawy okazały się jednak przesadzone, a Przebudzenie Mocy J. J. Abramsa okazało się wielkim hitem, choć różnice między podejściem do tej historii jego i George'a Lucasa są dość spore, o czym mówił ostatnio Frank Oz.

Wiadomo, że Lucas przymierzał się do stworzenia siódmej części, a motyw z Rey (młodą dziewczyną starającą się zostać jedi) również był w planach. Finn natomiast jest połączeniem kilku pomysłów Lucasa. Frank Oz w wywiadzie z Variety podkreśla jednak, że główne różnice nie są w samych postaciach:

Myślę, że choć są między nimi różnice, to Abrams znalazł fantastyczny kompromis. On sprawił, że Gwiezdne Wojny to znacznie bardziej rodzinna saga, ale jednocześnie zachował tak wiele z tego, co przekazał mu Lucas, robiąc ukłon w stronę fanów. George zapewne przybliżyłby inne historie i bardziej skupiłby się na psychologii postaci, ale trzeba oddać Abramsowi, że to co zrobił było idealnym połączeniem tych dwóch wizji i świetnie się bawiłem na Przebudzeniu Mocy.

Frank Oz podkładał głos pod Mistrza Yode, choć z początku George Lucas nie był przychylny jego kandydaturze, o czym Oz mówił w jednym z wywiadów:

Zobacz Również: Star Wars: The Last Jedi - Yoda powróci w kolejnej części Gwiezdnych wojen?

Ósma część gwiezdnej sagi, czyli Star Wars: The Last Jedi trafi do kina13 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy'ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: furiousfanboys.com/Fotografia wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.