• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wczoraj ogłoszono, że znany raper, który postanowił sprawdzić się również w roli aktora, a mowa a Commonie (John Wick 2, Legion Samobójców), zagra w nowym thrillerze akcji zatytułowanym Quick Draw. Głównym motywem produkcji będzie oczywiście zemsta.

683176 1.1Fot. Kadr z filmu John Wick 2

Zobacz również: Data premiery rebootu Dziewczyny z tatuażem ujawniona!

Scenariuszem oraz reżyserią projektu zajmie się Harris Goldberg (Boski żigolo, Facet, który się zawiesił). Według zapowiedzi film będzie pełen intensywnych strzelanin, świetnie zmontowanych pościgów oraz widowiskowo nakręconych scen walki wręcz.

O powstającym filmie Lorenzo di Bonaventura wypowiedział się w następujący sposób:

Harris posiada niewyobrażalną wizję tego projektu, a zatem przyszła współpraca jest dla nas wszystkich naprawdę ekscytująca! Tworzy bogatą narrację i chociaż film definiuje przede wszystkim intensywna akcja, to fabuła opiera się na dobrze zbudowanych bohaterach. Jestem podekscytowany możliwością współpracowania z Commonem, jak również z naszymi partnerami z Content Media, którzy zobaczyli i zrozumieli globalny potencja tego projektu.

Jamie Carmichael i Tom Butterfield (również z Content Media) stwierdzili:

Quick Draw to napakowany akcją thriller o zemście z charakterem, patosem oraz niewyobrażalną mocą. Lorenzo jest jednym z najbardziej utalentowanych i spełnionych producentów współczesnych czasów, który ciągle wytrwale pracuje i niemal zawsze odnosi sukcesy. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc z nim pracować. Zwyczajnie nie mogliśmy być bardziej podekscytowani, jak możliwością dostarczenia widzom na całym świecie tego dynamicznego projektu.

Zdjęcia do obrazu ruszą tegorocznego lata.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.