• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Firma Oceanside Media właśnie nabyła prawa do scenariusza hipnotyzującego mrożącego krew w żyłach thrillera The Claim. Produkcja filmu ma rozpocząć się już niebawem, a na ekranach miałby pojawić się już w przyszłym roku. Za skrypt ten odpowiada sam świeżo upieczony laureat Oscara, Damien Chazelle.

Zobacz również: How to Stop Time - Benedict Cumberbatch gwiazdą adaptacji powieści Matta Haiga!

Scenariusz trafił na tzw. czarną listę Hollywood, zbierającą najlepsze niezrealizowane jeszcze skrypty już parę lat temu, w 2010 roku, jednak rozgłos jaki zyskał od tego czasu reżyser La La Landu sprawił, że wielu producentów zainteresowało się jego osobą, a co za tym idzie, również i tym dziełem jego autorstwa. W produkcji mają uczestniczyć oprócz wspomnianej wcześniej Oceanside Media jeszcze dwie firmy, amerykańska Route One Entertainment, oraz londyńska Motion Picture Capital, która produkcję w sfinansuje. Ta ostatnia korporacja podobno prowadzi już rozmowy z nieujawnionym jeszcze amerykańskim dystrybutorem, aby wydać film już w przyszłym roku.

Sam Chazelle zajmuje się teraz filmową biografią astronauty Neila Armstronga, którą tworzy dla wytwórni Dreamworks. Więcej na jej temat przeczytacie TUTAJ.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.