• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Umówmy się. Wypadki na planie często występują. Czasami jest to śmierć jednego z pracowników, jak było w przypadku kaskadera podczas zdjęć w Bułgarii do filmu Niezniszczalni 2. Z kolei czasami największym wypadkiem jest po prostu wypuszczenie filmu do kin *ekhm Snyder*. Jeszcze inaczej kiedy to pojedynczy aktor odniesie obrażenia na planie. I tak właśnie jest w przypadku Charlize Theron, która podczas treningów do filmu Atomic Blonde złamała sobie dwa tylne zęby. Okazuje się, że nawet damski John Wick ma prawo doznać uszczerbku na zdrowiu. Jak wypowiada się Charlize:

"Moje zęby są w złym stanie. Właściwie cały czas poddaje się zabiegom. To jest serio szalone. Kiedy trenowałam, złamałam sobie dwa tylne zęby, zaciskając je podczas walki, bo podobno moje ramie nie było wystarczająco silne. I nadal ku*wa muszę sobie z tym radzić".

Zobacz również: Atomic Blonde - Charlize Theron kopie tyłki w pierwszych zapowiedziach filmu!

Charlie musiała przejść przez bardzo długi proces przygotowawczy do filmu, w którym aktorka wciela się w zabójczą, tajną agentkę. Była trenowana przez 8 trenerów, którzy przez kilka miesięcy ćwiczyli z nią na siłowni, aby upewnić się, że aktorka jest gotowa do produkcji. Charlie miała również problem z utożsamieniem się z rolą, twierdząc, że wygląda jak Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, który nie dość, że ma małe cycki, to jeszcze nie wie co robi. Ale biorąc pod uwagę najnowszy zwiastun Atomic Blonde, możemy trzeźwo stwierdzić, że żadnej z tych rzeczy aktorce nie możemy zarzucić. 

atomic blonde plakat

Reżyserem Atomic Blonde jest David Leitch (John Wick), a scenariusz napisał Kurt Johnstad na podstawie powieści graficznej autorstwa Antony'ego Johnsona i Sama Harta. W obsadzie oprócz Theron i McAvoya znaleźli się również: John Goodman, Sofia Boutella, Til Schweiger, James Faulkner, Eddie Marsan, Roland Møller, Bill Skarsgård, Barbara Sukowa, Johannes Johannesson i Toby Jones. Atomic Blonde trafi do kin 28 lipca.

A wy czekacie na premierę Atomic Blonde? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.