• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Momentum Pictures (za pośrednictwem USA Today) udostępniła pierwszy zwiastun nadchodzącego thrillera pt. Voice from the Stone, który trafi do wybranych kin już 28 kwietnia. Produkcja będzie dostępna także tego samego dnia do zakupienia w wersji cyfrowej oraz w usłudze na żądanie. Zapraszamy zatem do oglądania!

Zobacz również: Life - nowy zwiastun filmu Daniela Espinosy!

Gwiazdami thrillera Voice from the Stone są Emilia Clarke (Gra o tron) i Marton Csokas (Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia). Omawiane dzieło to reżyserski debiut Erica D. Howella. Scenariusz porządził Andrew Shaw na podstawie włoskiej powieści zatytułowanej La Voce Della Pietra. Jej autorem jest Silvio Raffo.

Nawiedzony thriller, którego akcja ma miejsce w zamku zlokalizowanym w Toskanii lat 50. XX wieku. Voice from the Stone opowiada historię Vereny, młodej i zdeterminowanej pielęgniarki, która zostaje zatrudniona do opieki nad niemym dziedzicem. Jednakże im dłużej bohaterka go obserwuje, tym mocniej przekonana jest, iż chłopak padł ofiarą zaklęcia rzuconego przez potężną personę zamkniętą w kamiennych ścianach willi.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.