• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Dwa specjalne występy. Oto jeden i jedyny Dave Chappelle. Poniżej znajdziecie zwiastun dwóch komediowych widowisk z rzeczonym powyżej artystą, których premiera odbędzie się tego samego dnia, czyli we wtorek 21 marca ekskluzywnie na platformie Netflix. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Voice from the Stone - zwiastun thrillera o nawiedzeniu z Emilią Clarke!

W swoim pierwszym występie po dwunastoletniej przerwie! Dave Chappelle właśnie powraca z dwoma wysoce oczekiwanymi komediowymi stand-upami, których premiera odbędzie się wyłącznie na platformie Netflix. Oba będą pochodzić z osobistego skarbca wspomnianego już wielokrotnie artysty. Dave Chappelle: The Age of Spin został nakręcony w Palladium zlokalizowanym w Los Angeles w marcu zeszłego roku, a Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas nagrano w ACL Live at The Moody Theater znajdującym się w mieście Austin w stanie Teksas w kwietniu 2015 roku.

Każdy występ trwa równo dwie godziny i został w pełni sfinansowany przez Chappelle'a. Reżyserią zajął się z kolei Stan Lathan. Dave Chappelle - nominowany do nagrody Emmy komediant ponownie postara się zauroczyć widzów swoim niezachwianym stylem, żartując sobie z polityki, walki ras, klas społecznych, popkultury i wielu innych rzeczy.

Chappelle jest właśnie w kolejnej trasie, przygotowując tym samym materiał na trzecie filmowe widowisko dla platformy Netflix.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.