• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Remake'ów ciąg dalszy. Variety właśnie poinformowało, że kolejnym filmem, który doczeka się nowej odświeżonej wersji, jest klasyczny horror Mucha z 1958 roku. Studio planuje postawić za kamerą nowej wersji J.D.Dillarda. Właśnie trwają negocjacje. 

Zobacz również: Matrix - reboot z Michaelem B. Jordanem w roli głównej?!

Oryginalna Mucha wydana została w 1958 roku. Reżyserem filmu był Kurt Neumann. Opowiadał o Andre Delambre, naukowcu, który ma obsesję na punkcie teleportera, swojego własnego wynalazku. Po kilku udanych sesjach z maszyną postanawia pierwszy raz przetestować ją na człowieku, a na ochotnika wyznacza siebie samego. Podczas teleportu do maszyny wlatuje mucha i kończy się to tragicznie. Żona Andre, Helena, odkrywa co się stało i musi podjąć decyzję, czy pozwolić mu żyć w takim stanie, czy dokonać eutanazji i zakończyć jego cierpienie. Film dostał dwa sequele, o których jednak nikt już nie pamięta, a także chyba nawet bardziej klasyczny reboot, wyreżyserowany przez Davida Cronenberga z 1986 roku. W głównych rolach wystąpili tam Jeff Goldblum i Geena Davis.

Nie mamy jeszcze informacji odnośnie daty premiery filmu.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mucha (1958)

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.