„Despite The Falling Snow” – Ferguson szpieguje w zwiastunie produkcji

Opublikowano właśnie zwiastun produkcji „Despite The Falling Snow”, adaptacji szpiegowskiej powieści z 2004 roku. Scenariuszem i reżyserią zajął się jej autor, Shamima Sarifa, a w głównej roli zobaczymy Rebeccę Ferguson („Mission: Impossible – Rogue Nation”, „Biała królowa”).

Akcja filmu osadzona jest w Moskwie późnych lat 50., czyli w czasach Zimnej Wojny. Katya Grinkova (Ferguson) zamierza wykorzystać sowieckiego polityka-idealistę, Alexandra Ivanova (Sam Reid), aby wykraść tajne informacje amerykańskiego wojska. Nie spodziewa się jednak, jak głębokim uczuciem obdarzy mężczyznę. Co więcej, na drodze z pozoru szczęśliwej pary stanie poważna przeszkoda: podczas gdy Alexander będzie przygotowywał się do dyplomatycznej misji w Stanach Zjednoczonych, pętla na szyi Katyi zaciśnie się, prowadząc do poświęcenia, o którym dowie się on dopiero po upływie wielu lat.

https://www.youtube.com/watch?v=PkS1Q_Ik5BM

Na ekranie pojawią się także: Charles Dance („Gra tajemnic”, „And Then There Were None”), Antje Traue („Złota dama”, „Człowiek ze stali”), Oliver Jackson-Cohen („Świat bez końca”, „W pogoni za zemstą”) oraz Anthony Head („Buffy: Postrach wampirów”, „Dominion”).

Premiera produkcji piętnastego kwietnia.

Źródło: Empire.com / Ilustracja wprowadzenia: Enlightenment-Productions.com

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?