Advertisement

The Batman – produkcja filmu opóźniona!

Czy solowy film o Batmanie w nowym kinowym uniwersum DC kiedykolwiek zagości na wielkich ekranach…? Na razie się na to nie zanosi – film, którego datę premiery Warner Bros starało się ogłosić jak najpóźniej, prawdopodobnie zostanie dodatkowo opóźniony. Pierwotnie, zdjęcia miały się rozpocząć jeszcze w tym roku. Niestety, ze względu na zobowiązania nowo obsadzonego reżysera – Matta Reevesa – wobec reklamowanej już Wojny o Planetę Małp, zostaną one przesunięte na 2018 rok. Musi bowiem skupić się na promowaniu owej produkcji, która zawita w kinach już w lipcu.

bat 2

Ponadto, aktor Ben Affleck, który wcieli się w tytułowego superbohatera, wyznał na Twitterze, że właśnie zakończył leczenie swojego uzależnienia alkoholowego. Pragnie teraz poświęcić się swojej rodzinie. Objęcie głównej roli w kolejnym filmie, oraz jego produkcja, mogłyby okazać się bardzo problematyczne, podczas wypełniania tego prywatnego zadania. Ostatnieplotki głoszą również, że ponownie zszedł się z Jennifer Garner.

Warto również przypomnieć, że mimo wszystkich plotek na temat The Batman, tytuł nie otrzymał jeszcze pełnej zgody na realizację od studia. Jest jednak najbardziej oczekiwanym obecnie filmem z uniwersum DC, więc Warner Bros raczej z niego nie zrezygnuje. Raczej.

Zobacz również: Nightwing otrzyma własny film! Reżyser LEGO Batman na pokładzie!

Przypominamy, że problemy filmu The Batman zaczeły się, kiedy Ben Affleck nie mogący pogodzić trzech funkcji – reżysera, scenarszysty i głównego aktora – musiał zejśc z reżyserskiego piedestału. Po licznych komplikacjach, jego stanowisko zajął Matt Reeves (Projekt: Monster, Ewolucja Planety Małp). The Batman nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Nie znamy również szczegółów fabularnych filmu, ale głównym antagonistą produkcji ma być Slade Wilson a.k.a. Deathstroke, w którego wcieli się Joe Manganiello (Spider-Man). Obok niego na ekranie zobaczymy również J.K. Simmonsa (Whiplash) w roli Komisarza Gordona, oraz Jeremy’ego Ironsa (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości) jako Alfreda.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?