• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Animacja Your Name okazała się wielkim przebojem minionego roku w Japonii. Produkcja zarobiła 230 milionów dolarów w samym kraju kwitnącej wiśni. To całkiem niezłe osiągnięcie, ponieważ uzyskany rezultat czyni z Your Name najlepiej zarabiający obraz w Japonii... i to wszech czasów! W związku z powyższym FUNimation postanowiło wydać produkcję w Ameryce już 7 kwietnia. Poniżej możecie zobaczyć specjalnie przygotowany na tę okazję zwiastun. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz również: Power Rangers - Zack uczy się sterować swoim zordem w nowym fragmencie filmu!

Obraz wyreżyserował Makoto Shinkai. Fabuła podąża śladami dwóch nastolatków - Mitsuhy i Takiego, którzy są dla siebie kompletnie obcymi osobami. Oboje prowadzą oddzielne życie aż do czasu, gdy nagle zamieniają się miejscami. Mitsuha budzi się w ciele Takiego, a on w jej. To zjawisko jest przypadkowe, więc bohaterowie muszą dostosować swoje życie do siebie samych i razem próbować pokonać przeciwności losu. I, mimo wszystko, plan ten dość dobrze działa. Nastolatkowie nawiązują ze sobą więź poprzez pozostawianie notatek, dopóki nie postanawiają się w końcu spotkać. Jednakże coś znacznie silniejszego niż dystans może ich na zawsze rozdzielić.

fantastic new trailer for the japanese anime film sensation your name1Fot. materiały prasowe

Źródło: Geek Tyrant  Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.