Advertisement
Advertisementpixel

Your Name – angielski zwiastun przebojowej animacji z Japonii!

Animacja Your Name okazała się wielkim przebojem minionego roku w Japonii. Produkcja zarobiła 230 milionów dolarów w samym kraju kwitnącej wiśni. To całkiem niezłe osiągnięcie, ponieważ uzyskany rezultat czyni z Your Name najlepiej zarabiający obraz w Japonii… i to wszech czasów! W związku z powyższym FUNimation postanowiło wydać produkcję w Ameryce już 7 kwietnia. Poniżej możecie zobaczyć specjalnie przygotowany na tę okazję zwiastun. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz również: Power Rangers – Zack uczy się sterować swoim zordem w nowym fragmencie filmu!

Obraz wyreżyserował Makoto Shinkai. Fabuła podąża śladami dwóch nastolatków – Mitsuhy i Takiego, którzy są dla siebie kompletnie obcymi osobami. Oboje prowadzą oddzielne życie aż do czasu, gdy nagle zamieniają się miejscami. Mitsuha budzi się w ciele Takiego, a on w jej. To zjawisko jest przypadkowe, więc bohaterowie muszą dostosować swoje życie do siebie samych i razem próbować pokonać przeciwności losu. I, mimo wszystko, plan ten dość dobrze działa. Nastolatkowie nawiązują ze sobą więź poprzez pozostawianie notatek, dopóki nie postanawiają się w końcu spotkać. Jednakże coś znacznie silniejszego niż dystans może ich na zawsze rozdzielić.

fantastic new trailer for the japanese anime film sensation your name1

Źródło: Geek Tyrant  Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?