• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Druga część Strażników Galaktyki niewątpiliwe zapowiada się na kolejne zabawne, rozrywkowe widowisko. Film trafi do kin już niedługo, bo 5 maja, ale już teraz możemy być pewni jednego: Star Lord i spółka powrócą w trzeciej części swoich galaktycznych przygód! Wieść tę rozgłosił sam reżyser, James Gunn:

Trzecia część Strażników na pewno powstanie. Musimy tylko rozgryźć jeszcze kilka spraw. Ja muszę się zastanowić, co tak naprawdę chcę zrobić, gdzie będę i jak spędzę trzy kolejne lata mojego życia. Wiecie, chcę zrobić kolejny wielki film, lecz na tę chwilę nie jestem pewny, czy chodzi o Strażników. Muszę rozważyć to wszystko w nadchodzących tygodniach. 

Wiemy też, że przecież Strażnicy pojawią się także w trzeciej części Avengersów, Infinity War. Oto, co Gunn sądzi o ich obecności w filmie:

Według mnie nie powiniśmy przeceniać rzeczy dziejących się w filmach z serii Avengers, ale przecież Strażnicy są częścią tego kosmicznego uniwersum i są bezpośrednio powiązani z historią Thanosa. Tak więc, mają w tym swój niewielki, lecz znaczący udział.

Zobacz również: The Batman - produkcja filmu opóźniona!

Opis filmu: W rytm Awesome Mixtape #2 kontynuacja Strażników Galaktyki przybliży widzom dalsze dzieje charyzmatycznej drużyny outsiderów, która przemierzać będzie nieskończone zakamarki kosmosu. Tytułowi bohaterowie staną do walki w obronie swojej nowo założonej rodziny, jak również spróbują rozwikłać tajemniczą zagadkę ojcostwa Petera Quilla. Starzy wrogowie staną się tutaj nowymi sprzymierzeńcami, a ulubieńcy fanów z kart klasycznych komiksów przybędą na pomoc protagonistom omawianego dzieła, co doprowadzi do ponownego rozbudowania się Kinowego Uniwersum Marvela.

Obsada widowiska: Chris Pratt - Star-Lord, Zoe Saldana - Gamora, Dave Bautista - Drax, Vin Diesel - Groot (głos), Bradley Cooper - Rocket (głos), Michael Rooker - Yondu, Karen Gillan - Nebula, Sean Gunn - Kraglin, Pom Klementieff - Mantis, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell - Ego.

guardiansnewposter/fot. materiały prasowe

Reżyserem filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Ja · 8 miesięcy temu
    Ale o tym, że będzie trzecia część, to było już mówione dawno, więc żadna niespodzianka. Nawet mówili, że prawdopodobnie wejdzie do kin w 2020r.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.