Red Nose Day Actually – pierwsza zapowiedź kontynuacji To własnie miłość!

To właśnie miłość z 2003 roku to chyba najbardziej lubiana komedia wszech czasów. Nic więc dziwnego, że twórcy chcą przywrócić na ekrany szczyptę nostalgii w postaci krótkometrażowej kontynuacji filmu.

Red Nose Day Actually, bo tak nazywa się druga część To właśnie miłość, będzie trwała 10 minut i zadebiutuje na BBC1 już 24 marca. Dzięki niej będziemy mogli zobaczyć, jak potoczyły się losy naszych ulubieńców.

Niestety Alana Rickmana oraz Emmy Thompson (która z powodu śmierci swojego filmowego partnera nie chciała wrócić na plan) nie zobaczymy w kontynuacji. Natomiast cała reszta dawnej obsady będzie obecna na ekranie, czyli m.in. Hugh Grant, Liam Neeson, Andrew Lincoln, Colin Firth, Keira Knightley, Marine McCutcheon, Thomas Brodie-Sangster, Bill Nighy, Laura Linney.

W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź filmu Red Nose Day Actually, którą możecie znaleźć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=fRdsw7ceQg8

Zobacz również: Ladies Night – Scarlett Johansson na wieczorze panieńskim. Pierwszy zwiastun filmu

Od 1988 roku Red Nose Day to wydarzenie organizowane co dwa lata w połowie marca. Brytyjczycy noszą specjalnie zakupione czerwone nosy i zbierają datki na pomoc dla potrzebujących. Coś jak polski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście dodatkowo przeróżne znane osobistości, za darmo, pomagają w zbieraniu pieniędzy. Amerykanie trzy lata temu przejęli od Brytyjczyków to wydarzenie i 25 maja organizują u siebie taki Dzień Czerwonego Nosa. 

Źródło: wprost.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?