• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reżyser, a za razem scenarzysta filmu - James Gunn -  zdradził, jaką moc posiada postać Ego, w którą w filmie wciela się Kurt Russell. Nie każdy bowiem może kojarzyć tę postać. Podczas wywiadu dla portalu Complex, mającemu promować film The Belko Experiment, którego Gunn jest scenarzystą, twórca zapytany został o to, w jaki sposób bohater grany przez Russella zostanie sportretowany na ekranie.

Ego jest żyjącą planetą, która okazuje to na swój własny sposób. Był sam przez miliony lat, a przez ten czas nauczył się jak kontrolować molekuły, znajdujące się wokół niego. Dzięki temu jest w stanie stworzyć avatara, który go reprezentuje, czyli w tym przypadku Kurta Russella. Myślę, że Ego był bardzo samotny, więc postanowił ruszyć w poszukiwaniu miłości i tak trafił na matkę Petera Quilla.

Wydawać by się mogło, że w kwestii ukazania Ego już wszystko jest jasne. Jest on żyjącą planetą, która swoją osobowość potrafi przenieść na avatara, wyglądającego jak człowiek. Jednak jak dotąd nie dane nam było zobaczyć go w formie planety. Co prawda w zwiastunach mogliśmy (prawdopodobnie) ujrzeć jego fragmenty, jednak w pełnej krasie zobaczymy go zapewne dopiero na ekranach kin. 

Ego The Living PlanetFot. Materiały prasowe

Opis filmu: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot - głos), Bradley Cooper (Rocket - głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: Heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.