Solowy film o Venomie z datą premiery! Kto zostanie reżyserem?!

W ubiegłym roku pojawiły się doniesienia, że Sony Pictures pracuje nad spin-offem filmu ze świata Spider-Mana, który miałby opowiadać o kultowym Venomie. Choć ostatnimi czasy nie pojawiały się prawie żadne informacje dotyczące tego obrazu, to wydaje się, że projekt porusza się do przodu. Okazało się dzisiaj, że Sony zaplanowało kinową premierę Venoma na 5 października 2018 roku, co było pierwotną datą Aquamana, zanim został przeniesiony na 21 grudnia 2018 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania venom

Do wczoraj wydawało się, że wybrano również reżysera filmu, którym miał zostać Alex Kurtzman, m.in. współscenarzysta Niesamowitego Spider-Man 2, oraz reżyser tegorocznej Mumii. Jednak z najświeższych informacji wynika, że Kurtzman nie jest już dłużej związany z projektem. Za scenariusz do filmu swego czasu miał odpowiadać Dante Harper, który ponoć ukończył scenariusz. Jednak obecnie pracują nad nim Scott Rosenberg i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2). Niewiadomo jednak, czy Panowie pracują na poprzednim scenariuszu Harpera, czy piszą od nowy cały skrypt. Produkcją filmu zajmie się Avi Arad, a wspomoże go Matt Tolmach.
Warto dodać, że według ubiegłorocznych informacji The Hollywood Reporter, projekt nie był planowany, by powstawał w ramach Filmowyego Uniwersum Marvela i Spider-Mana odgrywanego przez Toma Hollanda, chociaż pewne rzeczy mogły się od tamtego czasu zmienić, ale to się jeszcze okaże. Przypomnijmy, że ekranowego Venoma mogliśmy zobaczyć 10 lat temu w Spider-Manie 3 Sama Raimiego, w którego wówczas wcielił się Topher Grace. 

Źródło: hollywoodreporter.com, comicbook.com, heroichollywood.com, twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?