• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Milczenie to niewątpliwie ważne dzieło w dorobku Martina Scorsese. Jak widać, na tyle osobiście podszedł do swojego filmu, że aż postanowił w nim wystąpić. Wielki Reżyser zaliczył bowiem niewielkie cameo w jednej z ostatnich scen produkcji. Mogliśmy go zobaczyć wśród odwiedzających Japonię Europejczyków, kiedy ojciec Ferreira oraz Rodrigues zajmowali się sortowaniem religijnych ikonografii. Moment ten od dnia premiery po dziś dzień przeszedł bez echa wśród internautów. W końcu jednak jeden z uważnych widzów postanowił oświecić resztę społeczeństwa:

Jak fani twórczości Scorsese zapewne wiedzą, lubi on czasem mrugnąć do widza poprzez pojawianie się w swoich produkcjach. Najlepszym tego przykładem jest zajęcie tylnego miejsca w samochodzie Travisa, głównego bohatera kultowego Taksówkarza. Tam pokazał, że oprócz bycia świetnym reżyserem, posiada także całkiem imponujący warsztat aktorski. Żebyście nie musieli szukać, omawianą scenę załączam poniżej:

Zobacz również: Milczenie - Driver i Neeson o pracy z Martinem Scorsese

Wracając do samego Milczenia, film niestety okazał się być za dobry zarówno dla amerykańskiej społeczności, jak i samej Akademii. Nie mniej jednak kiepski wynik finansowy oraz pożałowania godne pominięcie tego filmu niczym nie umniejsza jego świetności. Kolejnymi projektami Scorsesego są wyczekiwany przez wielu od kilku lat gangsterski dramat, The Irishman z Robertem De Niro oraz Alem Pacino w rolach głównych, a także The Devil in the White City traktujący o seryjnym zabójcy z Leonardo DiCaprio na pierwszym planie. 

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.