• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Showmax, dostępny od niedawna w Polsce i szeroko reklamowany serwis VOD, już wkrótce przedstawi widzom kolejną ekskluzywną propozycję. Po Patryku Vedze film specjalnie dla nich nakręcił Wojtek Smarzowski (Wesele). Podobnie jak w przypadku Czerwonego Punktu jest to etiuda krótkometrażowa. Nie ujawniono zarysu jej fabuły. Nie wiemy też, ile wyniesie dokładny czas trwania, aczkolwiek niezwykle krótkie zwiastuny nie zapowiadają wielu minut seansu. Możecie je obejrzeć poniżej.

Już wiadomo, że w Księdzu znajdą się najbardziej charakterystyczne elementy, z których kojarzymy reżysera Wołynia. W głównej roli wystąpi jeden z ulubionych aktorów Smarzowskiego - Arkadiusz Jakubik i przyjdzie mu latać z siekierą niczym Marian Dziędziel w Domu złym, a w tle pobrzmiewać będzie utwór znany już chociażby z Drogówki - Biały miś. Klipy zapowiadają spore kontrowersje oraz ascetyczną formę. Na pewno nie zabraknie też elementu duchowości, na co wskazuje dostępny poniżej plakat filmu. Premierę Księdza wyznaczono na 22 marca 2017, tylko na platformie Showmax.

jakubik, smarzowski, showmax, ksiądz

Zobacz również: recenzja filmu Wojtka Smarzowskiego - Wołyń

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.