• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

'Piszący' Wichry Zimy, czyli szóstą część sagi Gra o TronGeorge R.R. Martin znajduje kolejne zajęcia, które odciągają jego uwagi od pisania. Tym razem postanowił założyć własne studio filmowe. 

Stagecoach Foundation powstało w Santa Fe w Nowym Meksyku. Zaangażowani mają tam być w pracę zarówno początkujący filmowcy, jak i ci zaangażowani już w działalność w Hollywood. Wszystko to z pewnością irytuje fanów sagi, którzy od jakiegoś już czasu są zapewniani, że prace nad książką się rozkręcają. Martin wybierając się przed rokiem na targi literackie do Gualadajary podkreślał, że to jedna z ostatnich rzeczy w jego kalendarzu:

Jeśli chcecie mój autograf, to lepiej wybierzcie się na te targi. W przyszłym roku rzadko kiedy będzie można mnie złapać, bo zamierzam w pełni poświęcić się pisaniu. 

Mimo niezadowolenia fanów, twórcom filmowym humor dopisuje po decyzji Martina. Mówi się, że jednymi z pierwszych, którzy skorzystają z wspomnianego studia, będą bracia Coen. Choć nie wiadomo jak wiele czasu Martinowi będzie zabierać praca przy nadzorowaniu studia, to ciężko wierzyć, że ułatwi mu to pisanie kolejnego tomu powieści, której ekranizacja podbiła świat dzięki HBO. Ostatnio pojawiła się zresztą zapowiedź siódmego sezonu Gry o Tron:

Zobacz Również: Gra o tron - smoki wielkości Boeinga 747 w siódmym sezonie serialu!

Premiera kolejnej serii serialu ma mieć miejsce 16 lipca.

Źródło: cinemablend.com/Fotografia Wprowadzenia: qultqultury.pl

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.