• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Sequel Legionu samobójców to jeden z planowanych przez wytwórnię Warner Bros. Pictures filmów, który nie posiada reżysera. Ze stanowiskiem tym w ciągu ostatnich miesięcy łączone było kilka znanych nazwisk. Mel Gibson (Przełęcz ocalonych), Ruben Fleischer (Zombieland), Daniel Espinosa (Safe House) czy Jonathan Levine (Wiecznie żywy), to tylko niektóre z nich. Wiemy za to kto odpowiadać będzie za scenariusz do filmu. Tą osobą jest Adam Cozad, który w dorobku ma m.in. skrypt do Tarzan: Legenda.

Jaume Collet SerraFot. Materiały prasowe

Osoby czekające na sequel filmu z 2016 roku zainteresować może wypowiedź Jeffa Sneidera, jednego z prowadzących program Meet The Movie Press. Podczas dyskusji o sequelu filmu Davida Ayera, Sneider zdradził, że wytwórnia ciągle szuka odpowiedniego kandydata na stanowisko reżysera. Prowadzący zdradził jednak nazwisko potencjalnego kandydata.

Tak wiec z tego co słyszałem, jednym z poważnych kandydatów jest  Jaume Collet-Serra. To twórca, który zyskał rozgłos dzięki filmom zrobionym dla Warnera, takim jak Dom woskowych ciał, Sierota, Tożsamość czy Nocny pościg.

Jeff Sneider zastrzega sobie jednak, że żadna umowa między wytwórnią, a reżyserem nie została podpisana. Obecnie trwają rozmowy na ten temat. Legion samobójców 2 na chwilę obecną nie ma wyznaczonej daty premiery.

Źródło: Meet The Movie Press / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.