• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Liga Sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snydera zagości na ekranach kin 17 listopada tego roku. W produkcji tej po raz pierwszy poznamy nową wersję Komisarza Gordona, w którego tym razem wciela się zdobywca Oscara (Whiplash), J.K. Simmons. W wywiadzie dla portalu ScreenCrush aktor zdradził kilka szczegółów związanych z rolą, jaką odegra w widowisku Warner Bros. Pictures.

Simmons zdradził, że jego rola w Lidze Sprawiedliwości jest niewielka, jednak ma nadzieję, że powtórzy ją jeszcze wielokrotnie w nadchodzących filmach, wchodzącym w skład DC Extended Universe.

Moja rola w tym filmie jest naprawdę niewielka. To takie bardziej wprowadzenie mojego bohatera do tego świata. Jednak w następnej produkcji, którą będzie The Batman i zapewne sequel Ligi Sprawiedliwości, moja rola znacznie się powiększy. Myślę, że już niedługo zaczniemy pracę nad The Batman, jednak zobaczymy co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję, że postać Gordona będę mógł powtórzyć w jak największej liczbie filmów.

Niestety z ostatnich wiadomości o The Batman wiemy, że produkcja tego filmu ruszy dopiero w 2018 roku.

Bulk GordonFot. Materiały prasowe

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: ScreenCrush / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.