• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jednym z projektów, nad którym prasuje wytwórnia Warner Bros. Pictures, jest Green Lantern Corps. Od jakiegoś czasu wiemy, że producentem i scenarzystą tego widowiska jest niesławny ostatnimi laty David S. Goyer, a przy pracy nad skryptem wspierać go będzie Justin Rhodes. Teraz natomiast pojawiła się informacja, jakoby jeden z dwójki wymienionych jegomości, miał dostać szansę wyreżyserowania filmu o Zielonych Latarniach.

Zobacz również: Liga sprawiedliwości - J.K. Simmons zdradza nowe informacje o swojej roliLiga sprawiedliwości - J.K. Simmons zdradza nowe informacje o swojej roli

O takich rewelacjach donosi Jeff Sneider, współprowadzący Meet The Movie Press, który w ostatnim odcinku swojego programu zdradził, że Goyer ma duże szanse na objęcie stanowiska reżysera Green Lantern Corps.

Ten projekt nie ma jeszcze reżysera, ale ma scenarzystów i producenta. Słyszałem, że David Goyer może objąć stanowisko scenarzysty tego projektu. Ostatnio coraz częściej słyszy się o tym, że scenarzyści potem samodzielnie reżyserują filmy oparte o ich tekst. Spójrz na Simona Kinberga, gość jest przymierzany do reżyserii nowych X-Menów. David Goyer odpowiada za uniwersum DC. To on napisał Batman Początek i Mrocznego Rycerza, jak również Człowieka ze stali. Jest architektem tego świata. Przed nim zadanie napisania i produkcji Green Lantern Corps, więc wcale nie zdziwię się, jeśli to jemu Warner powierzy wyreżyserowanie tego filmu. To może być sytuacja w stylu "Słuchajcie, myślę, że jestem najodpowiedniejszą osobą do tej roli, w końcu nikt nie zna tej historii lepiej, niż ja."

A Wy chcecie Davida S. Goyera na stanowisku reżysera tego filmu? Dajcie znać w kometarzach. 

Premiera Green Lantern Corps planowana jest na 24 lipca 2020, chociaż pewne źródła sugerują, że premiera może nastąpić znacznie wcześniej. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Źródło: Meet The Movie Press / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.