• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W Italii nie kręci się tylko Trudnych spraw przy zaćmieniu księżyca, ale najwyraźniej Włosi pozazdrościli Rosjanom oraz Brytyjczykom i postanowili stworzyć wykreować miejscowego superbohatera. Zrobili to już nawet dość dawno temu, bo w 2015 roku reżyser Gabriele Mainetti przedstawił światu swoje dzieło zatytułowane Jeeg Robot (ang. They Call Me Jeeg). Zdążyło ono co prawda już w 2016 zdobyć nagrodę na Kołobrzeskim Festiwalu Filmowym, ale nawet w wąskiej dystrybucji do naszego kraju jeszcze nie trafiło. Wczoraj natomiast obraz pojawił się na rynku amerykańskim i z tej okazji do sieci wypuszczono zwiastun z angielskimi napisami, który zapewne łatwiej będzie zrozumieć naszym czytelnikom.

Jeeg Robot opowiada o drobnym złodziejaszku, który wpada do wypełnionego toksycznymi odpadami Tybru, przez co nabywa nadludzkich mocy jak chociażby ogromna siła. Przemiana dodaje mu również odwagi by wymierzyć zemstę na szalonym gangterze o pseudonimie Cygan. Jednocześnie poznaje także pewną dziewczynę, która próbuje uwrażliwić go na krzywdę ludzką, gdyż wierzy że ten jest reinkarnacją postaci z japońskiego anime z lat 70. Stąd też na plakacie obecość tej japońskiej czcionki. 

Zobacz również: rozmowa z Jessicą Chastain i Danielem Bruhlem na temat filmu Azyl!

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.