the old guard background Advertisement

Najnowsze informacje o filmowych adaptacjach Mulan i Alladyna!

Mamy dla Was kilka nowych informacji od studia Walta Disneya o nadchodzących adaptacjach filmowych klasycznych filmów animowanych Disneya – Mulan i Alladyn

Jak powszechnie wiadomo, film Mulan z 1998 roku to oparta na chińskiej legendzie historia dziewczyny, która w czasach dynastii Han w przebraniu mężczyzny wstępuje do armii, zastępując schorowanego ojca. W wywiadzie z Vulture Sean Bailey, prezes produkcji w wytwórni Disneya przyznaje, że film o chińskiej wojowniczce będzie raczej pozbawiony piosenek z anomowanej wersji filmu. Będzie to nowość wśród podobnych produkcji, bardzo popularnych w ostatnim czasie. Przypominamy, że premiera filmu Mulan jest zaplanowana na 12. listopada 2018 roku.

mulgan

Zobacz również: Dumbo – Eva Green prawdopodobnie w obsadzie aktorskiej wersji kultowej bajki Disneya!

Bailey dodaje także, że filmem Alladyn zainteresował się sam Guy Ritchie. Stworzenie przez niego filmu o najsłynniejszym, disneyowskim rozrabiace wydaje nam się bardzo dobrym pomysłem! 

Guy zaczął się interesować zrobieniem filmu Disneya i dużo o tym rozmawialiśmy. Gdy mówiliśmy o Alladynie, powiedział: Moje historie tak naprawdę opowiadają o ulicznych rzezimieszkach. To jest coś, co umiem robić. I Alladyn jest klasycznym ulicznym rozrabiaką.

aladdinn

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka podróży, kina, wspinaczki, dobrych książek i "Harry'ego Pottera". Z wykształcenia fizjoterapeuta.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?