• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Były Pitbulle, niedawno informowaliśmy o Wołyniu, a teraz dowiadujemy się, że kolejny z głośnych polskich filmów trafi do kin na wyspach. Tym razem mowa o największym jak do tej pory tegorocznym hicie w polskim Box Office, Sztuce kochania. Historii Michaliny Wisłockiej, którą w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Północnej będzie można oglądać już od 31 marca.

Zobacz również: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej - recenzja filmu!

Sztuka kochania pojawiła się w polskich kinach 27 stycznia. Przez niepełne dwa miesiące dystrybucji zdołała przekonać do siebie 1,720 miliona widzów. Jest to najlepszy jak do tej pory wynik w tym roku, bijący Ciemniejszą stronę Greya oraz animację Sing. 

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej to filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Losy Michaliny śledzimy na trzech różnych etapach jej życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania Sztuki kochania. Wisłocka rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.

W obsadzie filmu znaleźli się: Magdalena Boczarska. Piotr Adamczyk, Eryk Lubos, Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Artur Barciś. Reżyserką filmu jest Maria Sadowska.

źródło: SFP / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.