• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W wyniku problemów, jakie dosięgnęły produkcję filmu The Batman, Joe Manganiello, któremu pierwotnie powierzono rolę antagonisty Deathstroke'a, nie może być już pewny swojego występu. Aktor w jednym z wywiadów został poproszony o to, by potwierdził swój udział w The Batman. Jego odpowiedź - Być może, zobaczymy -  i wyraz twarzy, mogą nieco zmartwić fanów oczekujących na występ Deathstroke'a w filmie reżyserowanym przez Matta Reevesa.

 


 

Jeszcze jakiś czas temu aktor chwalił się, iż rozpoczął proces przygotowawczy do roli, aby w pełni sprostać wymaganiom fizyczny, jakie spotka na planie zdjęciowym. Dlaczego wiec Manganiello nie jest pewny swojego występu? Jest to spowodowane zmianą nie tylko reżysera, ale również prawdopodobnym wyrzuceniem scenariusza do kosza i napisaniem go na nowo. Jest to o tyle dziwne, bowiem Affleck jak i reszta osób pracujących przy tej produkcji, akurat ze scenariusza była bardzo zadowolona.

W chwili obecnej nie znamy odpowiedzi na pytanie, czy rola Manganiello zostanie wykreślona z nowego scenariusza, czy jednak aktorowi dane będzie wcielić się w Deathstroke'a.

Źródło: Batman-News / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.