• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gwiazdy Johna Krasinskiego i Emily Blunt świecą coraz jaśniej. Portal The Hollywood Reporter donosi, iż to aktorskie małżeństwo po raz pierwszy otrzyma szansę wystąpienia razem na dużym ekranie. Film o którym mowa, to thriller A Quiet Place o tematyce nadnaturalnej.

John Krasinski odegra przy projekcie potrójną rolę. Prócz zagrania jednej z głównych ról, również przepisze scenariusz autorstwa Scotta Becka i Bryana Woodsa, a następnie wyreżyseruje film. Nie będzie to dla niego pierwszy raz na stołku reżysera, bowiem w dorobku ma już dwie produkcje: Brief Interviews with Hideous Men oraz The Hollars. Krasinski będzie też pełnił rolę producenta wykonawczego, a w tej roli wspomogą go Scott Beck, Bryan Woods i Allyson Seeger. Produkcją filmu zajmią się Pramount Pictures i Platinum Dunes, a rolę producenta pełnić będzie Michael Bay, z którym Krasinski współpracował przy filmie 13 godzin: Tajna misja w Benghazi oraz nadchodzącym serialu o Jacku Ryanie.

john krasinski 1

Prace nad filmem mają ruszyć pod koniec roku, jednak już teraz znamy pierwsze jego szczegóły. Ma to być historia pewnej rodziny mieszkającej na farmie, która nękana jest przez złe moce. Istnieje prawdopodobieństwo, że może to być remake filmu Dzieci kukurydzy.

Niezależnie od tego interesującym będzie zobaczyć parę Krasinski i Blunt razem na ekranie. Obydwoje mają na swoim koncie występy w filmach dramatycznych, komediach, kinie akcji czy nawet musicalu, jednak nie tego typu thrillery.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.