• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Donnie Yen poinformował na swoim koncie na Instagramie, że Ip Man powróci w czwartej części. Reżyserem filmu będzie Wilson Yip, który pracował nad poprzednimi częściami tej serii. Ostatnia odsłona Ip Mana zarobiła na całym świecie 156 mln dolarów i to za sprawą tak dużego wyniku zadecydowano o nakręceniu kontynuacji. Zdjęcia mają rozpocząć się w 2018 roku. Niestety nie wiadomo nic o obsadzie widowiska za wyjątkiem potwierdzonego udziału Donnie Yena.

Zobacz również: Donnie Yen zapowiada czwartą część Ip Mana

Seria to opowieść o Ip Manie, który żył w latach 1893-1972. Był mistrzem sztuk walki stylu Wing Chun, którego najbardziej znanym uczniem był Bruce Lee. W pierwszym dwóch częściach, opowiadających o wczesnych latach Ip Mana, nie było jeszcze Bruce'a Lee, a w późniejszych odsłonach zamierzano przywrócić go używając CGI. Ostatecznie znaleziono Kwok-Kwan Chana, który mógł się w niego wcielić.

Źródło: MovieWeb, Cultured Vultures / Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.