• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

9 lat po swojej śmierci, Heath Ledger powraca na małe ekrany w filmie dokumentalnym przedstawiającym jego życie. I Am: Heath Ledger, bo taki tytuł będzie nosiła produkcja, jest ostatnim z serii dokumentów tworzonym przez stację Spike-TV. Wcześniejsze obrazy dotyczyły między innymi prezydenta Johna Fitzgeralda Kennedy'ego Jra, Chrisa Farleya, Steve'a McQueena oraz wielu innych znanych oobistości.

Zobacz również: Nowy Matrix prequelem o młodym Morfeuszu?

Heath Ledger z pewnością jest postacią kojarzoną przez osoby interesujące się filmem. Był to Australijski aktor, który zmarł w wieku 28 lat w wyniku przedawkowania, osierocając 2-letnią wówczas córkę, która miał z aktorką Michelle Williams. Posiadał wielki talent, który w pełni objawił dzięki wybitnej kreacji Jokera w filmie Mroczny Rycerz, za co otrzymał pośmiertnego Oscara za rolę drugoplanową. Sławę przyniosły mu również występy w Patriocie, Tajemnicy Brokeback Mountain oraz Casanovie

Nie będzie to pierwszy film dokumentalny skupiający się na osobie Ledgera, bowiem w 2012 roku światło dzienne ujrzała seria Too Young to Die. Epizod poświęcony aktorowi zawierał między innymi wywiady z członkami jego rodziny oraz wycinki z pamiętnika, który prowadził podczas kręcenia Mrocznego Rycerza.

Źródło: nydailynews.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.