• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Nikogo nie trzeba przekonywać o popularności, jaką cieszy się Obi-Wan Kenobi - Mistrz Jedi z uniwersum Gwiezdnych wojen, którego w trylogii prequeli zagrał Ewan McGregor (w Starej Trylogii wcielił się w tę postać sir Alec Guiness - przyp. autora). Z okazji promocji Pięknej i Bestii oraz Trainspotting 2, Business Insider zapytał aktora o możliwy powrót do Gwiezdnych wojen:

"Słuchajcie, wielokrotnie mnie o to pytano, aż do momentu, kiedy wyglądało to jakbym bym zachęcany do pracy. Mogę otwarcie powiedzieć, że będę szczęśliwy mogąc ponownie wcielić się w tę postać, jeżeli oni oczekują tego ode mnie".

Zapytany bezpośrednio o spin-offa, który skupiałby się na jego postaci, nie udzielił bezpośredniej odpowiedzi:

"Myślę, że zamierzają ruszyć z filmami jakoś w 2030 roku. Byłoby fajnie, gdyby powstały, byłbym szczęśliwy mogąc je współtworzyć".

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi powróci w VIII epizodzie Gwiezdnych wojen?!

McGregora mogliśmy usłyszeć w wizji, jaką Rey doświadczyła w Przebudzeniu Mocy. Wypowiedział wówczas dosyć interesującą kwestię brzmiącą: "...to są twoje pierwsze kroki", po której wielu zaczęło snuć teorie dotyczące pokrewieństwa obu postaci. Pojawiały się również plotki mówiąc o udziale aktora w The Last Jedi lub Epizodzie IX, jednak jak dotąd McGregor nie zdołał ujawnić nic na temat swojego udziału.

Perypetie Mistrza Jedi przed wydarzeniami z Nowej nadziei zostały opisane w siódmym zeszycie komiksu Marvela zatytułowanego po prostu Star Wars. Przedstawiona w nim historia oparta została na dziennikach znalezionych przez Luke'a Skywalkera na Tatooine, w których Kenobi opisywał co robił, gdy zmuszony został do ukrywania się przed Imperium.

Obi wan comicFot. Business Insider

Źródło: Heroic Hollywood, Business Insider / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Mike · 8 miesięcy temu
  2030 ??? Odległa przyszłość , trylogia ? Liczę na to , że Ewan pojawi się na Celebration i napisy za nim KENOBI a star wars story 2020 , albo razem z Christiansenem , spin off o wojnach klonów ukazanych w bardziej realistyczny sposób . Czy nie był to wspaniały sposób na zaspokojenie wszystkich fanów prequeli a także tych , którzy ich nie cierpią .Prawdziwa przyjaźń Obiego z Anakinem , o której mówił stary Ben . Pokazanie więcej czynników przejścia Anakina.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Elemolo · 8 miesięcy temu
  Spin offA XDDD AAAAA.... SPIN OFF! nie Spin offA

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.