• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Poniżej mamy przyjemność zaprezentować nowy plakat promujący film Król Artur: Legenda miecza. Możecie na nim podziwiać odgrywanego przez Jude'a Lawa złowieszczego Vortigerna. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z dwiema nowymi grafikami, które pochodzą z oficjalnego konta produkcji na portalu społecznościowym Twitter.com.

  •  Plakat:

king arthur legend of the sword ver3 xxlgFot. materiały prasowe

  • Grafiki promujące film:

C6aduYyU0AEX omFot. materiały prasowe

C6zvEaeU0AAN6IwFot. materiały prasowe

Zobacz również: Baywatch. Słoneczny patrol oficjalnie z kategorią wiekową. Nowy zwiastun już niedługo.

Opis dystrybutora (kino): Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem. 

Obsada widowiska: Charlie Hunnam - Król Artur, Jude Law - Vortigern, Astrid Bergès-Frisbey - Ginewra, Djimon Hounsou - Sir Bedivere, Aidan Gillen - Goosefat Bill, Eric Bana - Uther Pendragon, Katie McGrath - Elsa i Annabelle Wallis - Maggie.

Produkcję zatytułowaną Król Artur: Legenda miecza wyreżyserował Guy Ritchie. Polska premiera filmu odbędzie się już 16 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.