• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Data premiery filmu Kingsman: Złoty krąg została niespodziewanie przesunięta. Co ciekawe produkcja nie zaliczy spóźnienia, lecz pojawi się na srebrnych ekranach wcześniej, niż początkowo zaplanowano. Zatem obraz zamiast wkroczyć do kin 6 października 2017 roku, zaliczy swój wielkoekranowy debiut tydzień wcześniej - 27 września.

 

Zobacz również: Ip Man 4 - zdjęcia do filmu rozpoczną się w 2018 roku!

Obsada widowiska prezentuje się następująco: Taron Egerton (Eggsy), Mark Strong (Merlin), Halle Berry (Ginger - szefowa CIA), Pedro Pascal (Jack Daniels), Julianne Moore (Poppy - czołowa antagonistka produkcji), Edward Holcroft (prawdopodobnie w roli Charliego Hesketha), Colin Firth (prawdopodobnie jako Harry Hart), Channing Tatum, Elton John, Jeff Bridges i Vinnie Jones,  

Reżyserem oraz scenarzystą filmu Kingsman: Złoty krąg został twórca pierwowzoru, czyli Matthew Vaughn. W kontynuacji widowiska Eggsy wraz z Merlinem uda się do Stanów Zjednoczonych, gdzie spotka swojego odpowiednika - wywyższającego się ponad wszystkich, mistrzowskiego strzelca i lidera amerykańskiej wersji dobrze znanej bohaterowi organizacji.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Adriano · 7 months ago
    Mam taką wizję: siedzi J. Cameron przy laptopie i czyta, że jakiś film wyjdzie wcześniej niż planowano. Siedzi więc i zachodzi w głowę jak to możliwe, że wcześniej? to tak się da? Cóż, najwidoczniej się da.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.