Dzieciak rządzi – twórcy animacji nabijają się z Pięknej i Bestii w nowym zwiastunie filmu!

Wytwórnie DreamWorks Animation i 20th Century Fox opublikowały nowy zwiastun ich przedziwnej animacji zatytułowanej Dzieciak rządzi. Tym razem w trailerze produkcji znalazło się miejsce na kilka żartów z ostatniego disnejowskiego hitu, a mowa tutaj oczywiście o Pięknej i Bestii. O co chodzi? Sprawdźcie sami! Zwiastun znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=wY11oibRifY

Zobacz również: Power Rangers – dwa fragmenty filmu, nowe zdjęcia, plakaty, spoty i transformacja Cranstona w Zordona!

Opis dystrybutora (kino): Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Oryginalna obsada głosowa animacji składa się z następujących gwiazd: Alec Baldwin – Dziecko, Steve Buscemi – Francis E. Francis, Lisa Kudrow – Matka, Jimmy Kimmel – Ojciec i ViviAnn Yee – Staci.

Aminowaną produkcję wyreżyserował Tom McGrath (twórca serii Madagaskar) na podstawie scenariusza Michaela McCullersa, który został oparty na książce z obrazkami autorstwa Marli Frazee.

bossbaby

Dzieciak rządzić będzie w kinie już od 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?