• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Uniwersal Pictures Home Entertainment za kilkanaście dni wypuści specjalną edycję Ciemniejszej strony Greya. Film będzie dostępny w formacie Digital HD już 25 kwietnia, a w 4K Ultra HD, Blu-ray, DVD oraz On Demand - 9 maja 2017 roku. Poza filmem kinowym oraz wersją z dodatkowymi trzynastoma minutami, otrzymamy także blisko pół godziny materiałów dodatkowych, w tym wywiady z aktorami, wejście zza kulisy oraz spojrzenie na to, co pojawi się w kolejne części serii. Poniżej prezentujemy szczegółową zawartość każdego z wydań:

Materiały dodatkowe dostępne wyłącznie na Blu-ray:

A Darker Direction - reżyser James Foley wyjaśnia, jak jego wizja musiała sprostać oczekiwaniom fanów; New Threats - przedstawienie nowych postaci, w tym Leili, Jacka Hyde'a i Pani Robinson; The Masquerade - materiał o balu maskowym w rezydencji Greya, w którym omawiany jest proces powstawania sceny, prezentowane są kostiumy, a widz ma możliwość wejścia za scenę razem z filmowcami oraz aktorami; Intimate With Darker - spojrzenie i dyskusja na temat intymnego oraz prowokacyjnego świata Ciemniejszej strony Greya, w tym wizyta w Czerwonym pokoju oraz nowe "zabawki".

Materiały dodatkowe dostępne na Blu-ray i DVD:

Usunięte sceny; A Tease to Fifty Shades Freed - wprowadzenie do następnej części; Writing Darker - pisarka E. L. James oraz scenarzysta Niall Leonard opowiadają o genezie książki i przedstawiają widzom mroczniejszą stronę jej ekranizacji; Dark Reunion - obsada i twórcy filmu rozmawiają o powrocie na plan drugiej części.

Zobacz również: Ciemniejsza strona Greya - recenzja filmu!

Opis dystrybutora produkcji: Druga część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Anastasii przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana...

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.