• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Plany na trylogię zapoczątkowaną filmem Terminator: Genisys idą na złom! The New York Daily News donosi, jakoby Paramount Pictures rozwiązało kontrakty z Arnoldem Schwarzeneggerem, Emilią Clarke i Jai'em Courtney'em.

To już koniec Terminatora i Arnolda. Studio już kompletnie zawiesza plany nad sequelem i mam tu na myśli całkowitą rezygnację z jakiejkolwiek kontynuacji tego filmu. Utalentowani ludzie dostali długoterminową ofertę, jednak coś poszło nie tak. Genisys miał ożywić tę serię, jednak krytycy byli jednogłośnie niezadowoleni, a szefowie wytwórni odkochali się z tej serii, nawet jeśli miałaby przynieść w przyszłości jakieś zyski.

Ta wiadomość nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, bowiem Paramount już dawno zawiesił prace nad potencjalnym sequelem. Powodem tego były fatalne wyniki finansowe Genisys w Stanach Zjednoczonych i niskie oceny krytyków. Przy budżecie 155 milionów dolarów film zarobił tylko 441 miliony, z czego tylko 89 milionów w USA.

Arnold SmileFot. Materiały prasowe

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o tym, że James Cameron w 2019 roku odzyska prawa do marki Terminator. Twórca nosi się z zamiarem wyprodukowania kolejnego filmu z serii, za reżyserię którego prawdopodobnie odpowiadałby Tim Miller (Deadpool). Żadne szczegóły fabularne nie są znane, lecz pewne źródła sugerują, że produkcja miałaby kontynuować historię z Terminatora: Dnia sądu.

Zobacz również: James Cameron i Tim Miller stworzą nowego Terminatora?!

Źródło: The New York Daily News / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.