Advertisement

Sequel Terminator: Genisys definitywnie idzie na złom!

Plany na trylogię zapoczątkowaną filmem Terminator: Genisys idą na złom! The New York Daily News donosi, jakoby Paramount Pictures rozwiązało kontrakty z Arnoldem Schwarzeneggerem, Emilią Clarke i Jai’em Courtney’em.

To już koniec Terminatora i Arnolda. Studio już kompletnie zawiesza plany nad sequelem i mam tu na myśli całkowitą rezygnację z jakiejkolwiek kontynuacji tego filmu. Utalentowani ludzie dostali długoterminową ofertę, jednak coś poszło nie tak. Genisys miał ożywić tę serię, jednak krytycy byli jednogłośnie niezadowoleni, a szefowie wytwórni odkochali się z tej serii, nawet jeśli miałaby przynieść w przyszłości jakieś zyski.

Ta wiadomość nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, bowiem Paramount już dawno zawiesił prace nad potencjalnym sequelem. Powodem tego były fatalne wyniki finansowe Genisys w Stanach Zjednoczonych i niskie oceny krytyków. Przy budżecie 155 milionów dolarów film zarobił tylko 441 miliony, z czego tylko 89 milionów w USA.

Arnold Smile

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o tym, że James Cameron w 2019 roku odzyska prawa do marki Terminator. Twórca nosi się z zamiarem wyprodukowania kolejnego filmu z serii, za reżyserię którego prawdopodobnie odpowiadałby Tim Miller (Deadpool). Żadne szczegóły fabularne nie są znane, lecz pewne źródła sugerują, że produkcja miałaby kontynuować historię z Terminatora: Dnia sądu.

Zobacz również: James Cameron i Tim Miller stworzą nowego Terminatora?!

Źródło: The New York Daily News / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?