• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

20th Century Fox zdecydowanie nie ma dość postaci Deadpoola. Nie jest to rzecz zaskakująca, bowiem film o tej postaci zarobił dla wytwórni krocie dolarów. Nie powinno też nikogo dziwić, iż Fox planuje przynajmniej trzy film, w których pojawi się postać grana przez Ryana Reynoldsa. Tymi produkcjami są oczywiście Deadpool 2 i X-Force, jak również Deadpool 3. Jeszcze do niedawna widzowie mogli czuć się lekko zdezorientowani tym, czy X-Force to po prostu kolejny film o Deadpoolu, który ma wieńczyć trylogię o jego przygodach, czy jednak pełnoprawna opowieść o grupie najemników. Teraz sprawa stała się jasna.

x force team cartoonFot. Materiały prasowe

W wywiadzie dla CinemaBlend producent i scenarzysta Deadpoola 2, Rhett Reese, potwierdził, iż X-Force nie będzie ostatnią częścią trylogii o Deadpoolu, tylko kolejną częścią serii, która najzwyczajniej w świecie również zaprezentuje tę postać.

Taki obrót wydarzeń wpłynie pozytywnie na film o X-Force, który opowiadać będzie o grupie bohaterów. Dzięki temu będziemy mogli zrobić film zarówno o X-Force, jak i o Deadpoolu. Tak, Deadpool 3 będzie się zdecydowanie różnił od X-Force. Będziemy mogli obrać dwie różne ścieżki. Jedną z nich jest zapoczątkowanie czegoś dużego, a druga opiera się na mniejszym, bardziej kameralnym projekcie. To dla nas bardzo dobre rozwiązanie.

Analizując wypowiedź producenta, możemy spodziewać się, że X-Force będzie filmem z większym rozmachem, niż produkcje o Deadpoolu, które mają nadal zachować charakter kameralnych filmów superhero. Od razu nasuwa się porównanie X-Force do Avengers, które zbiera w sobie grupę bohaterów i przedstawia ich losy.

Na chwilę obecną Deadpool 2, X-Force i Deadpool 3 nie mają wyznaczonych dat premiery.

Źródło: CinemaBlend / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.