Advertisement Advertisement
banner

Zielony Ranger potwierdzony w kolejnym filmie o Power Rangers!

Chociaż film Power Rangers dopiero co wkracza do kin to już zaczyna być głośno o jego potencjalnych kontynuacjach. Wczoraj pisaliśmy o tym, że studio Saban w przypadku sukcesu kasowego produkcji rozważać będzie aż 5 kolejnych części serii. Dziś na oficjalnym twitterze Power Rangers pojawiła się grafika przedstawiająca hełm zielonego wojownika mocy! Możemy więc być pewni, że w przypadku produkcji sequela zobaczymy w nim tą kultową postać. Przypomnijmy, że w serialu emitowanym od 1993 roku w rolę zielonego oraz białego wojownika wcielił się Jason David Frank.

The Green Ranger is being teased for the Power Rangers sequel. Are you excited for the Green Ranger?

Zobacz również: Konkurs: Wygraj telefon ASUS ZenFone 3 Max, powerbanki i gadżety z Power Rangers!

Opis dystrybutora filmuPower Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz  utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull IslandGiganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasaThor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Znalezione obrazy dla zapytania power rangers poster

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia –  Martin Driver 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?