Joseph Gordon-Levitt i Channing Tatum w Musicalu z kategorią R?

Można powiedzieć, że zrobiła się moda na filmy z kategorią R. Co prawda jest to tylko łatka, o której przypięciu może zadecydować o jedno przekleństwo za dużo lub tryskająca krew. Lecz biorąc pod uwagę takie hity jak Deadpool lub Logan: Wolverine, kategoria R przełożyła się na wysoki box office i tysiące zadowolonych fanów. Najwyraźniej ten trend podchwycił również musical Wingmen. Jest to projekt musicalu dla dorosłych o dwóch pilotach, którzy rozbijają się w Las Vegas. Reżyserem tego widowiska prawdopodobnie będzie sam Joseph Gordon-Levitt, którego możecie znać z takich filmów jak Don Jon lub Incepcja. Joseph również pojawi się przed kamerą, gdzie zagra u boku Channinga Tatuma (21 Jump Street, Magic Mike). Za scenariusz odpowiedzialny jest Michael Bacall, scenarzysta odpowiedzialny za serię Jump Street, Scott Pilgrim vs. the World i za Project X.

joseph gordon levitt drum solo

Zobacz również: Ucieczka z Nowego Jorku – remake ma już reżysera?

Na razie projekt opisywany jest jako mieszanka Pitch Perfect i the Book of Mormon. Jak powiedział sam Joseph Gordon-Levitt:  

To będzie poważne wyzwanie. Chcemy przygotować się, jak tylko możemy i dać z siebie wszystko. Reżyserowanie jest bardzo pochłaniające, więc trudno będzie brać udział w całodniowych próbach tanecznych i jednocześnie planować zdjęcia oraz spotykać się ze scenografami. 

A wy jak myślicie? Czy musical z kategorią wiekową R to dobry pomysł, czy nie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?