Thor: Ragnarok – Thor i Hulk jako gladiatorzy na nowych grafikach

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w filmie Thor: Ragnarok będzie możliwość zobaczenia walki Thora z Hulkiem i prawdopodobnie innymi silnymi istotami na arenie gladiatorów. Teraz dzięki wrzuconym do sieci zdjęciom kilku T-shirtów, mamy możliwość zobaczenia bohaterów gotowych do walki. Według niektórych informacji długo wyczekiwany pierwszy zwiastun/teaser widowiska mamy zobaczyć w kwietniu w okolicach premiery Strażników Galaktyki vol. 2, którzy światową premierę będą mieli 25 kwietnia 2017 r., czyli 10 dni przed premierą filmu w Polsce.

Zdjęcie użytkownika Marvel Cinematic Universe.

thor-ragnarok-promo-art-STL042061

thor-ragnarok-promo-art-STL042055

thor-ragnarok-promo-art-STL042077

Zobacz również: Thor: Ragnarok – solidna porcja nowych zdjęć!

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cimberbatch (Doktor Strange).

Opis filmu: 

Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu, okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nia spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar – barbarzyńską planetę rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje Valkyrię ukrywającą się na planecie, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira i na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety – Hulka

RagnarokFot. Materiały PrasoweFot. Materiały PrasoweFot. Materiały Prasowe

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?