• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jessica Chastain to jedna z faworytek fanów do roli Poison Ivy w filmie Gotham City Sirens. W wywiadzie dla CinemaBlend aktorka odniosła się do potencjalnego udziału w projekcie, za którego reżyserię odpowiadać będzie David Ayer (Legion samobójców).

Jestem zainteresowana każdym projektem, w którym występują silne i dynamiczne postacie, a nie te szablonowe. Preferuję bohaterki, które mają osobowość, a nie są tylko jednym z obiektów na planie. A Poison Ivy wydaje się być właśnie taką silną kobietą. Jestem gotowa podjąć wyzwanie.

Po tej wypowiedzi sytuacja wydaje się być jasna - Jessica Chastain wyraża zainteresowanie rolą Poison Ivy. Teraz wszystko leży w rękach reżysera Gotham City Sirens i wytwórni Warner Bros. Pictures.

Poison Ivy jessica chastainFot. SteveDesignsThings

Głównymi bohaterkami filmu mają być Harley Quinn (Margot Robbie), Catwoman i właśnie Poison Ivy. Data premiery filmu nie jest znana, chociaż pewne źródła sugerują, że nastąpi już w 2018 roku.

Źródło: CinemaBlend / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.