• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Andrew Garfield zagra główną rolę w filmie biograficznym zatytułowanym Black Lion. Produkcja opowie prawdziwą historię Carlosa Mavroleona, absolwenta Harvardu, syna greckiego milionera, który porzucił życie w dostatku i karierę na Wall Street, aby zostać korespondentem wojennym m.in. w Afganistanie. Mavroelon znany był z odwagi i umiejętności działania w najgroźniejszych miejscach na ziemi dotkniętych konfliktami. Aktywnie walczył po stronie mudżahedinów, a przez pewien czas był ochroniarzem wodza jednego z pakistańskich plemion. Produkcja skupi się na jego ostatnim zleceniu dla 60 Minutes. Carlos miał przedostać się na terytoria plemion Afgańskich zaraz po tym, gdy Prezydent Clinton w 1998 roku skierował pociski rakietowe na obozowiska Bin Ladena. Mavroelon był pierwszym dziennikarzem, który odkrył powiązania Pakistanu z Al-Kaidą. Kilka dni później w tajemniczych okolicznościach jego ciało znaleziono w pokoju hotelowym w Peszawarze.

carlos mavroleonfot. Carlos Mavroleon / mat. prasowe

Zobacz również: Breathe - Andrew Garfield i Claire Foy na pierwszym zdjęciu z filmu Andy'eg Serkisa

Scenariusz do film przygotuje Alessandro Camon (W imieniu armii). Producentami film są Amdrew garfield, Rupert Fowler i Daniela Taplin Lundberg.

Garfielda niedawno mogliśmy oglądać w filmie Martina Scorsese pt. Milczenie oraz w Przełęczy ocalonych Mela Gibsona, a jeszcze w tym roku zobaczymy go w dramacie zatytułowanym Breathe

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Jeff Kravitz/GettyImages

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.