• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Ujawniono dzisiaj oficjalny tytuł nowego dzieła Davida F. Sandberga (Kiedy gasną światła), a mowa tutaj oczywiście o kontynuacji Annabelle. Jesteście ciekawi jak brzmi? Już nie trzymam Was zatem w niepewności, oto on: Annabelle: Creation. Kontynuacja wydanego w 2014 roku filmu, który okazał się ogromnym kasowym sukcesem - zarobki obrazu sięgnęły prawie 257 milionów w globalnym box offisie, podobnie jak pierwowzór została wyprodukowana przez Petera Safrana i Jamesa Wana, czyli osoby odpowiedzialne za serię Obecność.

 

Zobacz również: Dolina Krzemowa - nowy zwiastun 4. sezonu serialu HBO!

Opis filmu: Historia koncentruje się na lalkarzu oraz jego żonie, których córka umiera w tragicznych okolicznościach. Dwadzieścia lat po tym niefortunnym wypadku małżeństwo decyduje się otworzyć swój dom przed zakonnicą i grupą dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Kiedy opętany twór lalkarza - Annabelle - zaczyna obierać sobie za cel kolejne dzieci, ich nowe schronienie zmienia się w prawdziwą burzę pełną grozy i koszmarów!

Obsada horroru: Miranda Otto, Javier Botet, Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey, Talitha Bateman, Anthony LaPaglia, Adam Bartley, Lulu Wilson, Kerry O'Malley, Philippa Coulthard, Brian Howe i Brad Greenquist.

Film został wyreżyserowany przez Davida Sandberga na podstawie scenariusza spod pióra Gary'ego Daubermana (Annabelle). Polska premiera produkcji przewidziana jest obecna na 11 sierpnia 2017 roku.

15039604 1408397595845793 8833883194110677407 oFot. materiały prasowe

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.